Pressiteade: Talihärm: pangad tulevad klientidele lähemale

23 mai 2012
Pressiteade
23. mai 2012
 
Talihärm: pangad tulevad klientidele lähemale
 
Pangaliidu tegevjuhi Katrin Talihärmi sõnul näitavad Pangandusteo konkursitööd, et pankade teenuselahendused lähtuvad aina enam kliendi kasust.
 
“Pangandusteo žürii liikmed lähtusid tööde valikul sellest, kas lahendus on kaasaegne ja vastab hästi kliendi nõudmistele  – kliendi kasu ja kliendi kasutusmugavus oli mitme konkursitöö puhul esile toodud kriteerium,” rääkis Talihärm.
 
Talihärmi sõnul on konkursile esitatud tööde puhul mitmel juhul tegu Eesti pangaturu tuliste konkurentide sarnaste toodetega, mistõttu on huvitav näha, millisele pangale kliendid käesoleva nädala jooksul toimuval publikuhääletusel oma eelistuse annavad.
 
“Et suur osa aktiivsetest pangaklientidest on tänapäeval mobiilsete seadmete abil internetiga ühendatud, on ilmselt loomulik, et mitmed esitatud tööd olid otseselt seotud tehnoloogia valdkonnaga,” kommenteeris Talihärm lõppvooru tööde valikut.
 
Pangaliidu 20. juubeli puhul korraldataval Pangandusteo konkursil saavad kõik hääletada eelmise aasta parima pangatoote või -teenuse poolt. Konkursi lõppvooru valis žürii välja 6 tööd, mille seast saab valida oma lemmiku Pangaliidu kodulehel.
 
Pangandusteo kodulehekülg: http://pangaliit.ee/et/pangandustegu2011
 
Lisainfo:
Katrin Talihärm
Tegevdirektor
Eesti Pangaliit
Tel: 611 6567
taliharm@pangaliit.ee
www.pangaliit.ee