Rahatarkuse veebikonverents 2022 "Raha=vabadus?"

Vaata lisaks

Kas raha teeb vabaks? Või õnnelikuks? Ehk on hoopis sedapidi, et oskamatus rahaga ringi käia võib inimest piirata, halvemal juhul õnnetukski teha?

31. märtsil kell 13.00 - 15.30 toimub teistkordselt gümnasistidele ja põhikooli lõpuklassidele suunatud rahatarkuse veebikonverents „Raha=vabadus?“.

Esinejate hulgas on ettevõtjad Sten Tamkivi ja Triin Hertmann, edukas investor ja PhD  Kristjan Liivamägi , rahatarkuse õpetaja Mart Vainu ja noor ettevõtja Kätriin Huttunen. Oma rahaasjade korraldamise kogemusi jagavad ka Estoni Kohver ja Sir Lancelot 5miinusest. 

Õpilasfirmade vestlusringis osalevad Karl Eerik Kala (ÕF Kontekst),  Kadri Liis Laas (ÕF LUFFA) ja Artur Sepp (ÕF Spotter). 

Konverentsi avab peaminister Kaja Kallas.

Üritust modereerib Mihkel Raud.

Konverentsi lõpus saavad kõik osalejad panna oma rahaga seotud teadmised proovile veebiviktoriinis. Viktoriini parimad saavad Pangaliidu poolsed auhinnad, kaks parimat saavad võimaluse esindada Eestit üleeuroopalisel rahatarkuse viktoriinil 10. mail.  Üleeuroopalise viktoriinil osalenud viiele parimale korraldab Euroopa Pangandusföderatsioon kahepäevase preemiareisi Brüsselisse, et kohtuda ka teiste rahatarkuse viktoriini parimatega EL liikmesriikidest ja külastada mitmeid EL institutsioone.

Konverentsi saab jälgida Pangaliidu veebilehel, interaktiivse liidese kasutamiseks suundu veebilehele: https://worksup.com/app#id=RAHATARKUS2022Vaata järele: Rahatarkuse veebikonverents 2021 "Kas raha annab vabaduse"