Pangaliit viib taas läbi rahatarkuse veebikonverentsi

23.märtsil 2023 kell 13.00 - 15.30 toimub juba kolmandat korda gümnasistidele ja põhikooli lõpuklassidele suunatud rahatarkuse veebikonverents, mis seekord kannab nime „Kas mina juhin raha või juhib raha mind?“

Esinejate hulgas on investor Marko Oolo, kes kõneleb investeerimise ABC-st. Oma rahaasjade korraldamisest räägib räppar Reket. Paneelis arutavad taas edu aluseid ja tulevikuplaane mulluste edukate õpilasfirmade vedajad Rasmus Riim (ÕF Drycycle), Kermo Nurmeoja (ÕF Rahatähed) ja Elisabet Jääger (ÕF Mani). Paneeli veab Rudolf Gustav Hanni (ÕF Seik). Teises paneelis arutavad rahaga seotud vaimsete ja olmeliste murede ning nendega toime tulemise teemadel kohtutäitur Risto Sepp, psühholoog Elina Kivinukk, investor ja koolitaja Peep Vain ning rahaasjade käitumusliku vaate uurija Leonore Riitsalu.

Konverentsi avab Eesti eurovolinik Kadri Simson.

Üritust modereerib Äripäeva poolt värskelt aasta investoriks pärjatud saatejuht ja podcasti Blondcast vedaja Katri Teller.

Konverentsi lõpus saavad kõik osalejad panna oma rahaga seotud teadmised proovile veebiviktoriinis. Viktoriini parimad saavad Pangaliidult auhinnad, kaks parimat 13-15 aastast osalejat saavad võimaluse esindada Eestit üleeuroopalisel rahatarkuse viktoriinil 15-16. mail Brüsselis.

Viktoriiniks saab valmistuda harjutustestide abil.


Registreeru konverentsile juba täna!

Õpetajad! Registreerige oma klass või mitu klassikooseisu ja saage oma koolis kohapeal tipptasemel konverentsielamus!