Pangaliit viib taas läbi rahatarkuse veebikonverentsi

27.märtsil 2024 kell 12.00 - 14.30 toimub juba neljandat korda gümnasistidele ja põhikooli lõpuklassidele suunatud rahatarkuse veebikonverents „Kas mina juhin raha või juhib raha mind?“

Konverentsi avab oma ettevõtjana tegutsemise looga Bolti kaasasutaja Martin Villig. Esinejate hulgas astub üles investor ja rahatarkuse jagaja Raivo Hein, kes kõneleb investeerimise ABC-st.

Paneelis arutavad edu aluseid ja ettevõtluse mõju finantskäitumisele mulluste edukate õpilasfirmade vedajad Karmo Liiv (Bikewise), Patrik Roostfeldt (ÕF PELA) ja Eliise Lehtsaar (ÕF Mossy). Sellest, kuidas suhtuda erinevatest allikatest pärinevasse infosse, kuidas kriitiliselt hinnata, mida tõsiselt võtta ja mida mitte ning nii ka pettuste ohvriks langemist vältida kõneleb ajakirjanik ja kommunikatsiooniekspert Raul Rebane. Üritust modereerib tuntud TikTokker ja rahatarkuse huviline Andreas Melts. Esinejaid võib lisanduda!

Konverentsi lõpus saavad kõik osalejad panna oma rahaga seotud teadmised proovile veebiviktoriinis. Viktoriini parimad saavad Pangaliidult auhinnad, kaks parimat 13-15 aastast osalejat saavad võimaluse esindada Eestit üleeuroopalisel rahatarkuse viktoriinil 18-19. aprillil Brüsselis.

Viktoriiniks saab valmistuda harjutustestide abil.

Registreeru konverentsile juba täna!

Õpetajad! Registreerige oma klass või mitu klassikooseisu ja saage oma koolis kohapeal tipptasemel konverentsielamus!